Deze dikke rijkgevulde sushirol is perfect voor iedereen die houdt van een smaakvolle en gezonde maaltijd. De ehomaki eet je gewoon uit de hand als een broodje, een goede keuze voor een snelle en voedzame maaltijd, boordevol verse ingrediënten. De ehomaki is niet alleen waanzinnig lekker maar ook aantrekkelijk geprijsd
Ehomaki zalm
Prijs is per halve rol. Ehomaki: een dikke sushirol die gesneden is in 2 stukken i.p.v. 8 stukjes uiteraard in de kwaliteit die jullie van ons gewend zijn
€ 7,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ehomaki krab
Prijs is per halve rol. Onze ehomaki combineert de rijke smaken van Japan met de pure, authentieke ingrediënten uit Zeeland. Denk aan verse Oosterscheldekreeft, Oosterscheldepaling en zeewier uit onze eigen wateren. Hiermee brengen we een eerbetoon aan zowel de Japanse cultuur als onze Zeeuwse roots
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ehomaki tempura garnaal
Prijs is per halve rol. Ehomaki: een dikke sushirol die gesneden is in 2 stukken i.p.v. 8 stukjes uiteraard in de kwaliteit die jullie van ons gewend zijn
€ 6,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Catch at sea meal
2x zalm, 2x tonijn, 2x krab en wakame salade. Ehomaki: een dikke sushirol die gesneden is in 2 stukken i.p.v. 8 stukjes uiteraard in de kwaliteit die jullie van ons gewend zijn
€ 42,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ehomaki tonijn
Prijs is per halve rol. Ehomaki: een dikke sushirol die gesneden is in 2 stukken i.p.v. 8 stukjes uiteraard in de kwaliteit die jullie van ons gewend zijn
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ehomaki crispy chicken
Prijs is per halve rol. Ehomaki: een dikke sushirol die gesneden is in 2 stukken i.p.v. 8 stukjes uiteraard in de kwaliteit die jullie van ons gewend zijn
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Crispy meal
2x garnaal, 2x kip, 2x tempura garnelen en 2x crispy chicken. Onze ehomaki combineert de rijke smaken van Japan met de pure, authentieke ingrediënten uit Zeeland. Denk aan verse Oosterscheldekreeft, Oosterscheldepaling en zeewier uit onze eigen wateren. Hiermee brengen we een eerbetoon aan zowel de Japanse cultuur als onze Zeeuwse roots
€ 26,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sushi boxen
Vanaf 2 personen
Maki box 24 stuks
Een heerlijke mix van klassieke maki's . Vers bereid.8 x maki zalm, 8 x maki komkommer, 8 x maki krab
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schatkamerbox en Dragonbox
Onze meest verkochte boxen samen voor de beste prijs
Een luxe visbox met 8 verschillende sushirollen, vers bereid en rijk gevuld. Met onder andere tonijn, zalm, gamba, coquille en paling - een mooie selectie van verfijnde smaken voor wie graag iets bijzonders kiest
€ 67,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schatkamer exclusief box 32 stuks
Een luxe selectie van onze mooiste premium rollen, rijk gevuld, verfijnd afgewerkt en samengesteld. Noordzee rol, Schatkamer rol, Burgse rol, Zeeuwse kust rol
€ 65,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dragon box 1 persoon 16 stuks
Inhoud: 1/2 schatkamerrol, 1/2 orange dragonrol, black dragonrol en de dragonrol
€ 29,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schatkamer box 32 stuks
- Treasury roll 4 - California roll - Kip roll - Pulled pork roll - Triple zalm roll - Dragon roll - Nigiri zalm - Nigiri gamba > - Nigiri tonijn
€ 59,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sushi box han
Pink sushi, maki komkommer, maki komkommer-zalm, 2 nigiri zalm, rijst panda en brownie
€ 16,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dragon box 32 stuks
- Schatkamer dragon roll- Orange dragon roll- Black dragon roll- Dragon roll
€ 61,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Poke bowls
De bowls worden gemaakt met onze speciale sushirijst of met volkoren couscous
Premium pokébowl krokante kip
Extra gevuld; krokante kip, edamame boontjes, mango, mais, koolsalade, avocado, komkommer, tomaten, wakame, sla, bosui en een huisgemaakte pokésaus.
€ 17,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Classic pokébowl Thaise kip
Thaise kip, edamame boontjes, mango, mais, koolsalade, avocado, tomaten, komkommer, bosui en een huisgemaakte Thaise saus
€ 15,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Premium pokébowl Thaise kip
Extra gevuld; Thaise kip, edamame boontjes, mango, mais, koolsalade, avocado, komkommer, tomaten, sla, bosui en een huisgemaakte Thaise saus.
€ 18,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Premium pokébowl pulled pork
Extra gevuld; pulled pork, edamame boontjes, mango, mais, koolsalade, avocado, tomaten, komkommer, bosui en een huisgemaakte pokésaus.
€ 17,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Classic pokébowl tonijn
Tonijn, edamame boontjes, mango, mais, koolsalade, avocado, tomaten, komkommer, bosui en een huisgemaakte pokésaus.
€ 16,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Premium pokébowl tonijn
Extra gevuld; tonijn, edamame boontjes, mango, mais, koolsalade, avocado, komkommer, tomaten, wakame, sla, bosui en een huisgemaakte pokésaus.
€ 19,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Classic pokébowl pulled pork
Pulled pork, edamame boontjes, mango, mais, koolsalade, avocado, tomaat, komkommer, bosui en een huisgemaakte pokésaus.
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Premium pokébowl crunchy avocado
Extra gevuld; crunchy avocado, edamame boontjes, mango, mais, koolsalade, avocado, komkommer, tomaat, wakame, sla, bosui en een huisgemaakte pokesaus.
€ 17,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Classic pokébowl zalm
Zalm, edamame boontjes, mango, mais, koolsalade, avocado, tomaten, komkommer, bosui en een huisgemaakte pokésaus
€ 15,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Classic pokébowl krokante kip
Krokante kip, edamame boontjes, mango, mais, koolsalade, avocado, tomaten, komkommer, bosui en een huisgemaakte pokésaus
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Premium pokébowl tempura garnalen
Extra gevuld; tempura garnalen, edamame boontjes, mango, mais, koolsalade, avocado, tomaten, komkommer, bosui en een huisgemaakte pokésaus.
€ 17,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Classic pokébowl tempura garnalen
Tempura garnalen, edamame boontjes, mango, mais, koolsalade, avocado, tomaten, komkommer, bosui en een huisgemaakte pokésaus
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Premium pokébowl zalm
Extra gevuld; zalm, edamame boontjes, mango, mais, koolsalade, avocado, komkommer, tomaten, wakame, sla, bosui en een huisgemaakte pokésaus
€ 18,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sashimi
Tonijn tataki
Verse tonijn
€ 21,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Zalm tataki
€ 19,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sashimi tonijn
€ 21,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sashimi zalm en tonijn
€ 19,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sashimi zalm
€ 18,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sushi rollen
Surf en turf rol
Crunchy garnalen, komkommer, bosui, beef geflambeerd, mayonaise en sriracha
€ 18,70
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dragon rol
Met crunchy garnalen, wasabi mayonaise, rucola, avocado en onze eigen sojasaus
€ 17,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Crunchy avocado rol
Vegan, crunchy avocado, komkommer, bosui, furikake, mayo, siracha en uitjes
€ 17,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Carpaccio rol
De perfecte combi van carpaccio en sushi. met komkommer, rucola, carpaccio, huisgemaakte truffelmayonaise, belegen kaas en pijnboompitjes
€ 18,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Black dragon rol
Gefrituurde garnaal, avocado, zwarte masago en geflambeerde zalm
€ 19,70
incl. statiegeld (€ 0,00)
Spicy chicken rol
Crispy chicken, komkommer, wasabi mayonaise, wasabi furikake en teriyaki
€ 16,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sint Jacobs rol
Tempura garnalen, krab, shiso blad, geflambeerde coquille on top en vergezeld met een gember-sriracha mayonaise
€ 25,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schatkamer rol
Met avocado, rucola, garnaal, carpaccio, truffelmayonaise, topping chili, tempura en furikake
€ 21,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Orange dragon rol
Gefrituurde garnaal, bosui, avocado en masago
€ 16,60
incl. statiegeld (€ 0,00)
Futomaki kip rol
Met gildehoen kip (antibiotica vrij), bosui, komkommer, Japanse mayonaise, sriracha en zwarte sesam. Topping met gebakken uitjes
€ 17,60
incl. statiegeld (€ 0,00)
Zierikzee rol
Gerookte paling, guacamole van edamame, tonijn en limoen
€ 23,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Spicy tuna rol
Tonijnmayonaise en AA kwaliteit tonijn, zwarte sesam en chilipepers. Topping viseitjes en rijst flakes
€ 17,70
incl. statiegeld (€ 0,00)
Burghse rol
Tempura garnalen, komkommer, huisgemaakte zalmsalade on top, geflambeerd met shodu gin uit Burgh Haamstede, jalapeño peper en sriracha
€ 20,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bru'se rol
Huisgemaakte zalmsalade, tonijn, komkommer, avocado, gamba flambee, tomasu saus en Zeeuwse zoute uit Bruinisse
€ 20,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Vegan zalm rol
€ 17,20
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pulled pork rol
Pulled pork, coleslaw, komkommer, topping van tempura flakes, sriracha en teriyaki
€ 17,10
incl. statiegeld (€ 0,00)
California rol
Rijkelijk gevuld met krabsalade, surimi, avocado en komkommer. Topping met viseitjes en furikake
€ 16,60
incl. statiegeld (€ 0,00)
Triple salmon rol
Zalm, zalmsalade, komkommer topping gerookte zalm, masago en Japanse mayonaise
€ 18,70
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sushi per stuk
Nigiri gamba geflambeerd
Twee stuks
€ 6,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Nigiri paling
Twee stuks
€ 5,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Nigiri rundvlees
Twee stuks
€ 7,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Nigiri zalm
Twee stuks
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Nigiri geflambeerde zalm
Twee stuks
€ 6,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Nigiri tonijn
Twee stuks
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Snacks
Nori chips
Zeewier salade
€ 5,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Wakame salade
Frisse zeewiersalade met sesampitjes
€ 6,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Edamame boontjes
€ 6,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Desserts
Cheesecake limoen
Huisgemaakte luchtige cheesecake met knapperige koekjesbodem en bosbessen confituur
€ 5,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bieren en wijnen
Pellegrino Grillo
+18
€ 12,99
13% vol, incl. statiegeld (€ 0,00)
Mc Pherson Chardonnay
+18
€ 12,99
14% vol, incl. statiegeld (€ 0,00)
Sapporo
+18
€ 4,00
5% vol, incl. statiegeld (€ 0,00)
Hertog Jan 330ml
+18
€ 4,00
5% vol, incl. statiegeld (€ 0,00)
Mc Pherson Merlot
+18
€ 12,99
15% vol, incl. statiegeld (€ 0,00)
Lobster Sauvignon Blanc
+18
€ 14,99
14% vol, incl. statiegeld (€ 0,00)
Pellegrino Frappato
+18
€ 12,99
13% vol, incl. statiegeld (€ 0,00)
Sartori Pinot Grigio
+18
€ 12,99
12% vol, incl. statiegeld (€ 0,00)
Me Gusta Chardonnay
+18
€ 13,99
13% vol, incl. statiegeld (€ 0,00)
Frisdranken
Coca-Cola Zero Sugar 500 ml
Frisdrank met plantenextracten, met zoetstoffen.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 5,50/l, 0,5l
Fuze Tea Infused Green Tea Frisdrank 400 ml
Frisdrank op basis van getrokken groene thee, met citrussmaak, met suiker en zoetstof.
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,50/l, 0,4l
Fanta met Sinaasappelsap 500 ml
Frisdrank met sinaasappelsap, met suiker en zoetstoffen.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 5,50/l, 0,5l
Fuze Tea Sparkling Lemon Frisdrank 400 ml
Frisdrank met thee-extracten en citroensmaak met suiker en zoetstof.
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,50/l, 0,4l
Fanta Cassis 500 ml
Frisdrank met zwarte bessensap. Proef de heerlijke cassisverfrissing van Fanta. Fanta Cassis is een combinatie van sprankelend water en zwarte bessensap. De 500ml PET fles is de ideale verpakking om onderweg van deze frisdrank te genieten.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 5,50/l, 0,5l
Coca-Cola Original Taste 500 ml
Frisdrank met plantenextracten.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 5,50/l, 0,5l
Chaudfontaine Bruisend Natuurlijk Mineraalwater 500 ml
Natuurlijk mineraalwater met toegevoegd koolzuurgas.